☰ menu
×Aktuality a články Činnost 2021 Činnost 2020 Činnost 2019 V. - XII. Činnost 2019 I. - IV. Činnost 2018 Plán na rok 2021 Ke stažení Ke stažení Ke stažení Přihlášky Přihlášky Přihlášky Naše služby Domácí zdravotní péče Kurzy první pomoci Ošacovací středisko Půjčovna zdravotnických a jiných pomůcek Dárcovství krve JÓGA pro seniory Hudba a zpěv pro seniory Okresní studijní středisko Soutěže Mladých zdravotníků Připravujeme Připravujeme Akce na aktuální měsíc Pomáhejte s námi Pomáhejte s námi Místní skupina ČČK ZÁHOŘÍ Místní skupina ČČK Písek III. Místní skupiny VIII., IX., X. a Akademie III. věku Kontakt Kontakt Kontakt
 

„Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.“

Okresní Soutěže mladých zdravotníků ČČK

Oblastní spolek ČČK Písek každoročně organizuje okresní kolo soutěže mladých zdravotníků. Soutěž je rozdělena na dvě části: Pro Mladé zdravotníky I. stupně a pro Mladé zdravotníky II. stupně. Soutěž je určena pro žáky:

  • z 1. až 5. ročníku ZŠ (I. stupeň)
  • z 6. až 9. ročníku ZŠ nebo žáci z věkově odpovídajícího ročníku víceletých gymnázií (II. stupeň) 

Český červený kříž Písek

Soutěžící družstva prezentují svoje dovednosti v praktickém provedení první pomoci na namaskovaných figurantech a dále prezentují své teoretické znalosti a týmovou spolupráci.

Podmínky pro účast družstev v soutěži a další informace naleznete zde...

nebo kontaktujte Vedoucí odboru programové činnosti Mgr. Petru Vítkovou na telefonu 382  213 186